• 1 firma
 • 2 firma
 

Patrzymy w przyszłość zachowując wysoką efektywność i standardy pracy

 

Inovpol Sp. z o.o. jest polską nowoczesną firmą nieustannie poszukującą innowacyjnych rozwiązań w obszarach: farmacji, medycyny oraz weterynarii. Proponowane przez nas rozwiązania dostarczamy w oparciu o obowiązujące przepisy i normy na rynku europejskim, przez co odpowiadają one najnowszym standardom bezpieczeństwa i spełniają wysokie wymagania  jakości.

 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom naszych pracowników i projektantów oraz zdobytemu doświadczeniu w różnych obszarach biznesowych, Inovpol Sp. z o.o. nieustannie dąży do świadczenia usług i dostarczania produktów na najwyższym poziomie jakościowym.

 

Inovpol Sp. z o.o.  charakteryzuje się sprawnością w zarządzaniu organizacją oraz jej procesami, wysoką jakością świadczonych usług oraz elastycznością mającą na celu dostosowanie usług i produktów do potrzeb klientów firmy. Szybka reakcja na postęp, szerokie doświadczenie i stałe podnoszenie kwalifikacji, współpraca międzynarodowa to podstawowe atuty firmy.

  

Szukamy innowacyjnych rozwiązań zaspokajając indywidualne oczekiwania klientów

 

Celem firmy Inovpol Sp. z o.o. jest zaspokajanie potrzeb oraz spełnianie indywidualnych oczekiwań Klientów w obszarach farmacji, medycyny i weterynarii.

 

Innowacyjne i indywidualne traktowanie każdego zadania to nasza misja. Dewizą firmy jest dążenie do ciągłego poszukiwania efektywnych rozwiązań w biznesie. Jednym z kluczowych priorytetów jakie stawiamy sobie jest unikalna i kompleksowa obsługa prowadzonych projektów i sprzedawanych produktów, a także dbałość o poprawę zdrowia wszystkich żywych istot poprzez zastosowanie nowoczesnych wzorców w projektowaniu, badaniu, marketingu, sprzedaży i dystrybucji  produktów medycznych, farmaceutycznych i weterynaryjnych .

 

Pracujemy według filozofii 5 kroków:

 1. zadzwoń do nas lub napisz e-maila,
 2. wybierz rozwiązanie,
 3. podpisz umowę, 
 4. skup się na liczbach,
 5. rozszerz współprace.

 

 


Jesteśmy zorientowani biznesowo dostarczając zawsze skuteczne rozwiązania

 

Działania Inovpol sp. z o.o. oparte są na dostarczeniu najbardziej efektywnych, opartych na potwierdzonych potrzebach klientów rozwiązaniach. Od początku pracujemy z krajowymi firmami i od 2014 podjęliśmy międzynarodową współpracę. Firma posiada w 100% polski kapitał. Kierownictwo firmy jest reprezentowane przez 3-osobowy Zarząd.

 

Świadczymy profesjonalne usługi konsultingowe w następujących obszarach:

1. Wynajem przedstawicieli medycznych (outsourcing farmaceutyczny), organizujemy w pełni wyposażone zespoły przedstawicieli medycznych. Zajmujemy się rekrutacją , szkoleniem , zapewniamy narzędzia włącznie z systemem raportowania CRM oraz nadzorem menadżerskim. Nasi przedstawiciele mogą poprowadzić wizyty wśród: - lekarzy i farmaceutów - zarządzać kontaktami z polskimi i zagranicznymi Liderami Opinii. 

W zależności od potrzeb jesteśmy gotowi podjąć współpracę w zakresie:

 • długoterminowych projektów
 • krótkich akcji promocyjnych
 • projektów ko-promocyjnych

Dodatkowo poza outsourcingiem przedstawicieli, proponujemy outsourcing pracowników na różnych stanowiskach (asystentów, sekretarek, menadżerów liniowych oraz zarządzających)

2. Wprowadzenie produktu lub usługi na rynek polski (market acces)

3. Rekrutacja (Centrum Rekrutacji)

4. Szkolenia :

 • Wysokowydajne techniki sprzedaży z elementami typologii klientów,
 • Kurs profesjonalnej prezentacji,
 • Targeting i segmentacja,
 • Zarzadzanie KOL’s ,
 • prezentacje handlowe i wystapienia publiczne,
 • budowa wew. działu szkoleń i rozwoju,
 • assesment center jako skuteczna metoda rekrutacji,
 • systemy motywacyjne,
 • umiejętności managerskie,
 • wprowadzanie systemu ocen dla pracowników,
 • train the trainer- rozwój um. trenerskich,
 • development center jako metoda weryfikacji kompetencji.

5. Zarządzanie sprzedażą w regionie i na poziomie ogólnopolskim, włącznie z pełnym rozliczeniem P&L

6. Zarządzanie strategiczne i marketingowe produktami


 


Wprowadzamy unikalne produkty spełniające oczekiwania w medycynie i weterynarii

 

Zgodnie z maksymą firmy Inovpol Sp. z o.o.,  która chce skutecznie pomagać,  dbać o Twoje zdrowie i Twojej rodziny oraz Twoich zwierząt, już dziś  oferowane produkty, jak również planowane w przyszłości wybieramy pod kontem innowacyjności, skuteczności oraz bezpiecznego i łatwego zastosowania.

 

Flexineb® 2

Produktem, który zasługuje na szczególna uwagę jest innowacyjne rozwiązania w dziedzinie nebulizacji koni o nazwie Flexineb® 2. Jesteśmy jego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Flexineb® 2 to pierwsze kompaktowe przenośne urządzeniem do nebulizacji koni, które podczas działania jest całkowicie bezgłośne. Flexineb® 2 wytwarza aerozol w komorze głównej urządzenia dzięki energii ultradźwięków z generatora ultradźwiękowego. Flexineb® 2  wytwarza aerozol bez niekorzystnego obniżenia temperatury.

 

Citrosept Forte Acerola

Citrosept Forte Acerola to Ekstrakt z pestek i miąższu grejpfruta, wzbogacony koncentratem aceroli, owocu bogatego w naturalną witaminę C.
 
Citrosept Forte Acerola - przeznaczenie i właściwości substancji charakteryzujących produkt: uzupełnienie diety w naturalne bioflawonoidy i inne substancje pochodzące z grejpfruta oraz acerolę, zawierającą witaminę C w postaci naturalnie występującej w przyrodzie.
 

Citrosept Organic

Citrosept Organic jest polecany jako uzupełnienie diety w naturalne bioflawonoidy pochodzące z grejpfrutów oraz witaminę C.
 
Spożywanie witaminy C jest szczególnie istotne w okresach zwiększonego występowania przeziębień i grypy. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E.
 

Citrosept Dental

Citrosept Dental – odświeżający i łagodzący żel, pozwala zadbać o pełniejszą higienę jamy ustnej i poczucie komfortu. Pomaga zapobiegać uczuciu dyskomfortu u osób użytkujących protezy stomatologiczne i aparaty ortodontyczne.
 
Citrosept Dental łagodzi podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu z ust. Pomaga utrzymać fizjologiczną florę jamy ustnej.
 
Citrosept Dental ogranicza namnażanie drobnoustrojów, w szczególności bakterii i grzybów. Zalecany jest do stosowania u osób z utrudnioną higieną jamy ustnej, w celu uniknięcia zmian wywołanych przez grzyby i bakterie, zwłaszcza u użytkowników protez stomatologicznych i aparatów ortodontycznych. Dzięki specjalnej adhezyjnej formule, żel przywiera do błon śluzowych jamy ustnej i utrzymuje się na nich nawet kilka godzin, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu i higieny.
 

 


 

Poszukujemy ambitnych, zaangażowanych pracowników oczekujących stabilnej pracy

 

Biorąc pod uwagę obecne potrzeby organizacyjne Inovpol sp. z o.o., jesteśmy w sytuacji nieustannego poszukiwania pracowników do działów sprzedaży, dystrybucji, obsługi klienta. W zależności od specyfiki stanowiska praca ma charakter stacjonarny lub terenowy. Poszukujemy pracowników na terenie całej Polski.

 

Jeśli jesteś ambitny, kreatywny, aktywny i zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zachęcamy do przesłanie do nas listu motywacyjnego i CV. Z wybranymi kandydatami spełniającymi nasze kryteria skontaktujemy się w celu zaproszenia do procesu rekrutacyjnego.

 

Prosimy o przesyłanie ofert na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.