Innowacyjne podejście do medycyny

 

Działalność biznesowa w medycynie to nieustanny pościg za najnowszymi rozwiązaniami w obszarze projektowania, marketingu, sprzedaży oraz  dystrybucji. Niezależnie od sytuacji ekonomicznej ten sektor biznesu będzie zawsze jednym z priorytetów inwestycyjnych w każdym rozwiniętym kraju na świecie.

 

Wdrażanie przełomowych rozwiązań medycznych zawsze opiera się na poszukiwaniu nowych molekuł i tworzeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które w konsekwencji prowadzą do wprowadzenia nowych produktów leczniczych. Firma Inovpol Sp. z o.o. w swojej działalności dołoży wszelkich starań w dostarczeniu na polski rynek najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie zdrowia i medycyny.


 

Alergia lub popularnie stosowane synonimy uczulenie, nadwrażliwość to patologiczna, jakościowo zmieniona odpowiedź tkanek na alergen, polegająca na reakcji immunologicznej związanej z powstaniem swoistych przeciwciał, które po związaniu z antygenem doprowadzają do uwolnienia różnych substancji – mediatorów stanu zapalnego. Może się objawiać łagodnie jak w przypadku kataru czy łzawienia, aż po zagrażający życiu wstrząs anafilaktyczny i śmierć ...